A Hunan Sanchang Pump Co., Ltd. az ie4 kisfeszültségű, háromfázisú aszinkronmotorok egyik legmegbízhatóbb gyártója és szállítója Kínában. Ha Kínában gyártott, nagy hatékonyságú, ie4-es alacsony feszültségű, három{6}}fázisú aszinkronmotort szeretne vásárolni, várjuk gyárunk árlistáját. Minden testreszabott termék és OEM és ODM termék kiváló minőségű és versenyképes áron van.
IE4 alacsony feszültségű három{1}}fázisú indukciós motor
A YE4 sorozat a legújabb-generációs nagy-hatékonyságú motorunk, amelyet úgy terveztünk, hogy megfeleljen a legmagasabb energiahatékonysági szabványoknak. Megfelel aGB 18613-2012 1. szint(a legmagasabb hatékonysági szint a kis és közepes méretű{0}}háromfázisú-aszinkron motorokhoz) ésIEC 60034-30-1: IE4 hatékonysági osztály, ezzel az egyik legenergiahatékonyabb{0}}motor a piacon.
Továbbfejlesztett szerkezeti kialakításával, vonzó megjelenésével, nagy indítónyomatékával, alacsony zajszintjével, továbbfejlesztett hűtési képességével, valamint kiváló védelmi és szigetelési minőségével a YE4 sorozat az ipari alkalmazások széles köréhez ideális motor.

Főbb műszaki adatok
|
Paraméter |
Specifikáció |
|
Névleges feszültség |
380V (más feszültség kérésre elérhető) |
|
Kimeneti teljesítmény tartomány |
0,75 kW ~ 375 kW |
|
A lengyelek száma |
2, 4, 6, 8 |
|
Védelmi osztály |
IP54 / IP55 |
|
Szigetelési osztály |
F (hőmérséklet-emelkedés B osztályban értékelve) |
|
Névleges frekvencia |
50 Hz (60 Hz kérésre) |
|
Feladat típusa |
Folyamatos (S1) |
|
Hatékonysági osztály |
IEC 60034-30-1: IE4 / GB 18613-2012, 1. szint |
|
Magasság |
Legfeljebb 1000 m tengerszint feletti magasságban |
|
Környezeti hőmérséklet |
-15 fok ~ +40 fok |
|
Relatív páratartalom |
Legfeljebb 90% (havi átlag, havi átlagos min. hőmérséklet 25 foknál kisebb vagy azzal egyenlő) |
|
Hűtési módszer |
IC411 (a GB/T1993 és az IEC 60034-6 szerint) |
Termék áttekintése
Az YE4-80 ~ 355 (IP54 ~ IP55) sorozat egy kompakt, nagy-hatékonyságú, energiatakarékos-alacsony-feszültségű, háromfázisú aszinkron motor, amelyet cégünk fejlesztett ki. A következőket kínálja:
Újszerű és esztétikus kialakítás
Alacsony zaj és nagy nyomaték
Kiváló kezdési teljesítmény
Kompakt szerkezet a helytakarékos{0}}telepítéshez
Könnyű kezelés és karbantartás
A YE4 sorozat hatékonysága teljes mértékben megfelel aGB 18613-2012 1. szintenergiahatékonysági szabványt és teljesítette aKínai Minőségtanúsító Központ (CQC) energiatakarékos{0}}terméktanúsítványa.
Ez a sorozat megfelel a következő szabványoknak:
GB 755 / IEC 60034-1– Forgó elektromos gépek besorolása és teljesítménye
GB/T 4772.1– Keretméretek és szerelési méretek
GB/T 997 / IEC 60034-7– Szerkezeti és rögzítési típusok
GB 4942.1 / IEC 60034-5– A burkolatok által biztosított védelmi fokozatok (IP kód)
GB/T 1993 / IEC 60034-6– Hűtési módok (IC kód)
Elérhető rögzítési típusok
|
Kód |
Leírás |
|
IMB3 |
Vízszintes, lábra{0}}szerelt, karima nélkül a végburkolaton |
|
IMB5 |
Vízszintes, lábak nélkül, peremmel a végburkolaton |
|
IMB35 |
Vízszintes, lábra{0}}szerelt, peremmel a végburkolaton |
|
IMV1 |
Függőleges, lábak nélkül, peremmel a végburkolaton |
Szigetelés és hőmérséklet-emelkedés
A YE4 sorozat elfogadjaF osztályú szigetelésa teljes tartományban, míg a hőmérséklet-emelkedést a következő helyen értékeljükB osztály. Ez a konzervatív tervezési különbség jelentősen növeli a motor biztonságát, megbízhatóságát és élettartamát.
Alkalmazási kör
A YE4 sorozat sokféle általános-célú ipari gép vezetésére alkalmas, beleértve:
Kompresszorok
Szellőztetők / Ventilátorok
Vízszivattyúk (beleértve a centrifugális, többfokozatú és kazántápszivattyúkat)
Szerszámgépek
Szállítószalagok és szállítógépek
Légfúvók
Szénmalmok
Hengerművek
Emelő és daru berendezések
Zúzógépek
Szállítószalagok
Ezek a motorok fő mozgatórugóként szolgálnak különböző ipari ágazatokban, mint például:
Bányászati
Gépgyártás
Petrolkémiai
Erőművek
Acélgyárak
Olyan pályázatokhoz, amelyekbennagy tehetetlenségi terhelések(pl. fúvók, malmok, zúzógépek, szalagos szállítószalagok) vagy gyakori indítás esetén speciális tervezési szempontokra lehet szükség. Rendeléskor kérjük megadni a vonatkozó műszaki adatokat, és a motor megbízható működése érdekében műszaki megállapodást írunk alá.
Modell megnevezése (a GB 4831 szerint)
|
Kód |
Jelentése |
|
YE4 |
Mókus{0}}ketrec három-fázisú aszinkron motor, IE4 hatékonysági osztály, GB nemzeti szabvány 1. szintű energiahatékonyság |
Példa:YE4-355M1-6
|
Rész |
Jelentése |
|
YE4 |
sorozat kódja |
|
355 |
Keret középmagassága (355 mm) |
|
M1 |
Maghossz kód (közepes, 1. változat) |
|
6 |
Pólusok száma (6 pólusú, 1000 ford./perc 50 Hz-en) |
Fontos megjegyzések
Tehetetlenségi nyomaték ellenőrzése– Kérjük, ellenőrizze a meghajtott berendezés tehetetlenségét a fenti Indítási jellemzők részben leírtak szerint.
Különleges feltételek– A szabványos működési feltételektől vagy a speciális követelményektől való eltéréseket a szerződés megerősítése előtt aláírt műszaki megállapodással kell rögzíteni.
Műszaki adatok– Az ezen az adatlapon felsorolt teljesítményértékek garantált referenciaértékek a tervezési kiválasztás és a rendelés során.
A műszaki adatok változhatnak– A folyamatos technológiai fejlesztések és a hazai és nemzetközi szabványok felülvizsgálata miatt a műszaki adatok és méretek előzetes értesítés nélkül változhatnak. A hivatalos vázlatrajzot a rendelés leadása után kérje cégünktől.
|
YE4 típusú indukciós villanymotorok |
||||||||||||||
|
Egy tengely magassága, mm |
Teljesítmény, kW forgási frekvencián |
Egy tengely mérete, mm forgási frekvencián |
A csatlakozási méretek, mm |
|||||||||||
|
2р=2 |
2р=4 |
2р=6 |
2р=8 |
2p=2 |
mások |
|||||||||
|
H |
3000 |
1500 |
1000 |
750 |
DxE |
B |
C |
A |
K |
M |
nxS |
P |
N |
|
|
min -1 |
min -1 |
min -1 |
min -1 |
|||||||||||
|
80M1 |
0.75 |
х |
х |
х |
19x40 |
100 |
50 |
125 |
10 |
165 |
4x12 |
200 |
130 |
|
|
80M2 |
1.1 |
0.75 |
х |
х |
||||||||||
|
90S |
1.5 |
1.1 |
0.75 |
х |
24x50 |
100 |
56 |
140 |
10 |
165 |
4x12 |
200 |
130 |
|
|
90L |
2.2 |
1.5 |
1.1 |
х |
125 |
|||||||||
|
100L |
3 |
2.2/3 |
1.5 |
0.75/1.1 |
28x60 |
140 |
63 |
160 |
12 |
215 |
4x14.5 |
250 |
180 |
|
|
112М |
4 |
4 |
2.2 |
1.5 |
28x60 |
140 |
70 |
190 |
12 |
215 |
4x14.5 |
250 |
180 |
|
|
132S |
5.5/7.5 |
5.5 |
3 |
2.2 |
38x80 |
140 |
89 |
216 |
12 |
265 |
4x14.5 |
300 |
230 |
|
|
132М |
x |
7.5 |
4/5.5 |
3 |
178 |
|||||||||
|
160M |
11/15 |
11 |
7.5 |
4/5.5 |
42x110 |
210 |
108 |
254 |
14.5 |
300 |
4x18.5 |
350 |
250 |
|
|
160L |
18.5 |
15 |
11 |
7.5 |
254 |
|||||||||
|
180M |
22 |
18.5 |
х |
х |
48x110 |
241 |
121 |
279 |
14.5 |
300 |
4x18.5 |
350 |
250 |
|
|
180L |
х |
22 |
15 |
11 |
279 |
|||||||||
|
200L |
30/37 |
30 |
18.5/22 |
15 |
55x110 |
305 |
133 |
318 |
18.5 |
350 |
4x18.5 |
400 |
300 |
|
|
225S |
х |
37 |
x |
18.5 |
55x110 |
60x140 |
286 |
149 |
356 |
18.5 |
400 |
8x18.5 |
450 |
350 |
|
225М |
45 |
45 |
30 |
22 |
311 |
|||||||||
|
250М |
55 |
55 |
37 |
30 |
60x140 |
65x140 |
349 |
168 |
406 |
24 |
500 |
8x18.5 |
550 |
450 |
|
280S |
75 |
75 |
45 |
37 |
65x140 |
75x140 |
368 |
190 |
457 |
24 |
500 |
8x18.5 |
550 |
450 |
|
280М |
90 |
90 |
55 |
45 |
419 |
|||||||||
|
315S |
110 |
110 |
75 |
55 |
65x140 |
80x170 |
406 |
216 |
508 |
28 |
600 |
8x24 |
660 |
550 |
|
315М |
132 |
132 |
90 |
75 |
457 |
|||||||||
|
315L |
160/200 |
160/200 |
110/132 |
90/110 |
508 |
|||||||||
|
355M |
250 |
250 |
160/200 |
132/160 |
75x140 |
95x170 |
560 |
254 |
610 |
28 |
740 |
8x24 |
800 |
680 |
|
355L |
315 |
315 |
250 |
200 |
630 |
|||||||||
|
355 |
355/375 |
355/375 |
315 |
х |
80x170 |
110x210 |
800 |
224 |
630 |
35 |
840 |
8x24 |
900 |
780 |
Népszerű tags: ie4 alacsony feszültségű három-fázisú indukciós motor, Kína ie4 alacsony feszültségű három-fázisú indukciós motor gyártók, beszállítók, gyár, nagy hatékonyságú indukciós motor, IE4 motor, Alacsony feszültségű VFD háromfázisú indukciós motor, frekvenciaváltó 3 fázisú motorhoz, VFD nagyfeszültségű háromfázisú indukciós motor, frekvenciaváltós motor


